MKS Bug Wyszków - strona nieoficjalna

Strona klubowa

FanPage

Wydarzenia

Konkurs na motto klubowe

  • autor: wyszkowiaczek, 2016-08-22 23:19
W swojej prawie 95-cio letniej historii, MKS Bug Wyszków nie doczekał się jeszcze własnego motto, dlatego postanowiliśmy w tym celu ogłosić konkurs. Wszystkie pomysły prosimy wysyłać na klubową skrzynkę pocztową - mksbug2006@gmail.com lub poprzez wiadomość priv na Fan Page klubowym do 28 sierpnia 2016. Ogłoszenie najlepszego hasła nastąpi w środę - 31 sierpnia. Autor zwycięskiego hasła/motta otrzyma czapkę i szalik klubowy, a przede wszystkim zapisze się swoimi słowami w historii klubu.
Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy! Życzymy owocnego główkowania!

Aktualności

Orlik E2. Żak F1. Pierwszy sparing rozegrany

  • autor: wyszkowiaczek, 2016-08-25 13:15

W pierwszym sparingu pod wodzą nowego trenera Orliki z rocznika 2007 musieli uznać wyższość kolegów z młodszego rocznika.  We wtorek 23 sierpnia zmierzyli się z Żakami Łukasza Damętki. Mecz dostarczył wiele emocji na boisku jak i na trybunach. U niektórych chłopaków widać było przerwę w treningu. Na tym etapie jednak nie wynik, a dostarczenie jak największej ilości gry jest najważniejsze. Mecz rozgrywany był w systemie tercji po 8 min każda, przez około półtorej godziny chłopcy ambitnie biegali po boisku. Widać, że Akademia  Bugu Wyszków rozwija się, a poziom piłkarski poszczególnych drużyn jest na coraz wyższym poziomie. Słowa uznania dla rodziców którzy przybyli w dość licznej grupie, aby wspierać swoje pociechy w tym starciu. Najważniejsze, że młodzi gracze nie przejmują się wynikami tylko ostro pracują nad poprawą swoich zaległości.


Młodzik D1 .Wysokie, zasłużone zwycięstwo

  • autor: wyszkowiaczek, 2016-08-23 23:01

We wtorek (23.08) kolejny mecz kontrolny rozegrała drużyna z 2004 rocznika. Zespół Młodzików podejmował tym razem na wyjeździe TOF Tłuszcz. Mecz od pierwszej toczył się pod dyktando wyszkowskiego zespołu. Nieliczne sytuacje przeciwnika ani razu nie zagroziły bramce Bugu. Był to ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi. Na uwagę zasługuje imponujący bilans osiągnięty w meczach sparingowych. Drużyna pokonała wszystkich pięciu rywali.  


Orlik E1. Przespany początek meczu

  • autor: wyszkowiaczek, 2016-08-23 22:28

Bieżący tydzień od sparingu rozpoczęli najmłodsi ligowcy Bugu. We wtorek 23 sierpnia na głównym boisku w Pułtusku zmierzyli się z tamtejszymi Młodymi Orłami Nadnarwianki. Gospodarze od początku zawiesili wysoko poprzeczkę i dużo lepiej prezentowali się na nieznanym dla naszych zawodników podłożu trawiastym. Dominacja absolutna i olbrzymia zaliczka bramkowa z pierwszej części meczu dała ogromny komfort pułtuszczanom, którzy z łatwością dochodzili w przeciągu całego spotkania do sytuacji strzeleckich. Przyjezdnych w tym dniu stać było tylko na pojedyncze akcje zespołowe. Z pięciu rozegranych 15 minutowych części udało się wygrać tylko jedną, co spowodowało, że gospodarze odnieśli zasłużone zwycięstwo.


Przynieśli szczęście pierwszej drużynie

  • autor: wyszkowiaczek, 2016-08-22 11:38

Zawodnicy Karola Skocznia z rocznika 2009 wyprowadzili na boisko zawodników Bugu Wyszków podczas meczu IV ligi z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki.  Chłopcy swoją zaangażowaną postawą dostarczyli piłkarzom pierwszej drużyny ogromnego ducha walki. Doping na trybunach przyniósł zaś wiele niezapomnianych emocji, za które kibicom odwdzięczył się opiekun Żaków Łukasz Damętko strzelając piękną, a zarazem zwycięską bramkę uderzeniem z woleja. To nie ostatnie takie przedsięwzięcie jeśli chodzi o Akademię Bugu. Będziemy dążyć do tego, aby każdy następny mecz na Stadionie Miejskim odbywał się przy asyście młodych adeptów piłkarskich wyszkowskiego klubu. Dziękujemy chłopcom, trenerowi i rodzicom za poświęcenie czasu i zorganizowanie zwartej grupy na mecz. 


Młodzik D1. Kolejne zwycięstwo w sparingu

  • autor: wyszkowiaczek, 2016-08-21 21:32

Czwarte zwycięstwo z rzędu w meczu sparingowym odnieśli Młodzicy Starsi. W sobotę 20 sierpnia udali się oni do Nowego Dworu Mazowieckiego. Po dość wyrównanym meczu pokonali w Nowym Dworze Mazowieckim tamtejszy Świt.


Młodzik D2. Zabrakło ogrania na dużym boisku

  • autor: wyszkowiaczek, 2016-08-21 11:33

Podopieczni trenera Mariusz Szajczyka w swoim drugim sparingu zagrali z Legionovią Legionowo. Mecz rozegrany w sobotę 20 sierpnia podzielony został na trzy tercje. Pierwsza i druga po 30 minut, trzecia 20 minut. Przez cały mecz zdecydowaną przewagę mieli zawodnicy z Legionowa, ich składne akcje przyniosły trzy bramki. Wyszkowska drużyna odpowiedziała w końcówce kontrą, po której padła jedyna bramka dla Bugu w tym meczu. Dzięki dobrej lekcji futbolu drużyny Legionovii wiemy, że przed nami dużo pracy w wielu elementach gry. Niestety, niektórych z nich młodzi zawodnicy nie są w stanie kształtować na swoim podwórku z uwagi na brak dostępu do pełnowymiarowego boiska, które większość rywali posiada na co dzień.


Archiwum aktualności


Oficjalna strona

Wspierają nas

G Ł Ó W N Y  S P O N S O R
 
S P O N S O R Z Y
 
P A R T N E R Z Y
 
 
 
 
 
P A T R O N  M E D I A L N Y

Kalendarium

26

08-2016

piątek

27

08-2016

sobota

28

08-2016

niedziela

29

08-2016

pon.

30

08-2016

wtorek

31

08-2016

środa

01

09-2016

czwartek

Najnowsza galeria

Wyprowadzenie seniorów Bug - Ożarowianka 21.08.2016r.
Ładowanie...

Losowa galeria

RKS Mazur Radzymin - MKS Bug Wyszków 10.10.2015r.
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 64, wczoraj: 300
ogółem: 253 162

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka