UKS Białe Orły W - wa 0:6 MKS Bug Wyszków

Statystyki drużyny

Aktualności

Młodzik D1. Kolejne wysokie zwycięstwo

• autor: wyszkowiaczek, 2016-09-28 00:02

Chłopcy z rocznika 2004 swoją IV kolejkę ligową rozgrywali na boisku v-ce lidera grupy, zespołu UKS Białe Orły Warszawa.  Po bardzo dobrym spotkaniu (24.09) nasi chłopcy wygrali mecz strzelając sześć bramek nie tracąc przy tym żadnej. Dzięki temu zwycięstwu umocniliśmy się na pozycji lidera odskakując od drugiej drużyny w tabeli na 5 pkt i osiągając po czterech kolejach komplet punktów oraz  stosunek bramek 18:0.

Junior B1. Zwycięstwo w meczu na szczycie

• autor: wyszkowiaczek, 2016-09-27 23:28

W niedzielę (25.09) najstarsza grupa młodzieżowa Bugu Wyszków podejmowała na własnym boisku drużynę Startu Otwock. Obydwa zespoły były niesamowicie zdeterminowane i chciały odnieść zwycięstwo dające fotel lidera na półmetku rozgrywek. Bardziej zaangażowani byli wyszkowscy zawodnicy, którzy tuż przed przerwą zdołali wyjść na prowadzenie. Niestety zaraz po niej stracili bramkę ze stałego fragmentu gry. Udało się jednak ten błąd nadrobić i zdobyć jeszcze jedną bramkę dającą ostatecznie zwycięstwo drużynie Stefana Liszewskiego.

Orlik E1. Turniej piłki nożnej o Puchar Mazowsza

• autor: wyszkowiaczek, 2016-09-26 09:14

W niedzielę (25.09) podopieczni Pawła Zacharskiego udali się na turniej piłkarski do Siedlec. Do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. W dalszej fazie stworzono grupy z najlepszych ekip. Bardzo wyrównane zawody nie zakończyły się zbyt szczęśliwie dla wyszkowskiego Bugu. Wszystkie pierwsze cztery zespoły uzyskały jednakową liczbę punktów, jednak bilans bramkowy w fazie finałowej spowodował, że nasza drużyna uplasowała się na czwartej pozycji. Co ciekawe do zwycięstwa w całym turnieju zabrakło 1 bramki w meczu ze zwycięzcami. Wyszkowianie okazali się teamem, który w przeciągu całego turnieju strzelił najwięcej goli, to niestety nie pomogło i wróciliśmy z turnieju z niczym. Najważniejsze, że młodzi gracze zebrali olbrzymie doświadczenie i na bieżąco poprawiali błędy, które popełniali na bosku.

Orlik E1. Międzygrupowa rywalizacja

• autor: wyszkowiaczek, 2016-09-25 22:34

W sobotę 24 września doszło do bratobójczego pojedynku w 2006 roczniku. W tym dniu w meczu sparingowym rywalizowała grupa A z grupą B. Po ciekawym spotkaniu lepsi okazali się gracze z grupy grającej w lidze. Choć zawodnicy grupy mniej doświadczonej pokazali kilka ładnych akcji i umiejętnie utrzymywali się przy piłce to nie potrafili pokonać bramkarza przeciwników. Był to na pewno pożyteczny sprawdzian dla obydwu zespołów.

Junior B1. Prawdziwy pokaz nieskuteczności

• autor: wyszkowiaczek, 2016-09-23 21:20

W środę (21.09) zawodnicy trenera Liszewskiego wybrali się do Wołomina w celu rozegrania kolejnego meczu ligowego. Dobra gra i strzelona pierwsza bramka nie zapowiadała, że wyszkowianie będą mieli w tym dniu problem z uporaniem się z przeciwnikiem. Rzeczywistość piłkarska stała się jednak okrutna. Gracze Bugu stworzyli sobie dużo więcej sytuacji z gry, uderzali dwukrotnie w słupek oraz poprzeczkę piłka jednak nie chciała wpaść do bramki. Proste, indywidualne błędy naszych zawodników spowodowały, że to gospodarze wyszli na prowadzenie. Cztery minuty przed końcem udało doprowadzić się do remisu, lecz kolejny błąd spowodował, że Huragan na minutę przed zakończeniem meczu zdobył zwycięską bramkę.

Młodzik D1. Beniaminek z Wyszkowa samotnym liderem!

• autor: wyszkowiaczek, 2016-09-21 23:39

W niedzielę 18 września na boisku w Wyszkowie swój trzeci mecz rozegrali chłopcy z rocznika 2004. Podopieczni Marka Zalewskiego zmierzyli się tym razem z drużyną Marcovii Marki. Mecz przebiegł pod dyktando gry naszego zespołu. Szybkie i składne akcje sprawiały naszym rywalom bardzo dużo problemów.  Wyszkowianie nie zwalniają tempa i swój kolejny mecz wygrali strzelając aż pięć bramek.

Junior B1. Przyspieszyli w drugiej części

• autor: wyszkowiaczek, 2016-09-20 00:01

W sobotę (17.09) w ramach piątej kolejki ligowej z Mazurem Karczew zmierzyli się Juniorzy wyszkowskiego Bugu. Pierwsza część była wyrównanym widowiskiem, a jedną z nielicznych sytuacji bramkowych zdołali wykorzystać gospodarze, którzy schodzili na przerwę z jednobramkową zaliczką. Po przerwie miejscowi zaczęli podkręcać tempo i z każdą minutą rosła ich przewaga. Udokumentowaniem tego były trzy strzelone bramki, choć przy lepszej skuteczności mecz mógł zakończyć się jeszcze wyższym rezultatem.

Młodzik D2. Dobra połowa daje zasłużone zwycięstwo

• autor: wyszkowiaczek, 2016-09-19 23:47

W pierwszym meczu na własnym boisku w niedzielę 18 września zawodnicy trenera Mariusza Szajczyka podejmowali ŁKS Łochów. Po 30 minutach spotkania przewaga zawodników z Wyszkowa była miażdżąca pod każdym elementem piłkarskim. Trzy strzelone bramki to najmniejszy wymiar kary dla piłkarzy ŁKS-u. Warto wspomnieć o oddaniu aż 15 strzałów przez gospodarzy. Druga połowa to zupełnie inny mecz. Mało walki, brak zaangażowania przyczyniły sie do przeprowadzenia przez drużynę gości kilku akcji, po jednej z nich nasz bramkarz musiał wyjąć piłkę z siatki. Ostatecznie jednak to zawodnicy Bugu mogli cieszyć się z kolejnego zasłużonego zwycięstwa.